přidej se do fanclubu--► zde :D ♥
a spřátelování ----► zde :DD :P

Květen 2013

Já věřím že poletííím:P

29. května 2013 v 9:00 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
Achjo...
Naděje...Ten tichý hlásek, který šeptá "možná" , i když celý svět křičí "ne".
Naprosto přesný!
Ale ta naděje mě jednou fakt zabije. Brzo mě ta moje víra zničí! -_-
Furt si říkám:" On mě má určitě pořád rád...On se ke mě určitě vrátí" ..Aha jasně no! jsem pitomá. Měla bych se s tím prostě smířit! Ha! a to taky udělááám! :3 :D (ano vím, že neudělám..jako všechno co si slíbím)
Moje zdravá výživa, cvičení a životní styl jsou v troskách! dneska jsem měla k snídani uplně mega hnusný párky a k svačině mám koblihy -_- hloupá školní jídelna!!! -_- :D
Takže nevim co budu dělat..asi budu dál špekáček..ale to nevadí!
Tyjo včera jsem pozdravila Páju! :D řekla jsem mu hnusný "NAZDAR" no ono tam bylo víc lidí, takže možná nepochopil, že to bylo jen na něj, ale to už se neřeší.
Dnesla jsem si udělala skvělej cop!
V neděli mi jeden kluk řekl, že vypadám jak Nastěnka -_- a teď mi furt říká"čau Nasťo" :DD vážně legrace no
článek o ničem
jdu se učit na matiku -_-
čauky mňauky :D :**


Galaxy všude kolem nás

25. května 2013 v 22:44 | Tynka |  Týnušky dílnička :** :DDD
Takže..protože snad všem se líbí galaxy..a ani já nejsem vyjímka :D , rozhodla jsem si zkusit vyrobit triko :) ..no je to nic moc..ale budu ho normálně nosit :) líbí se mi

velká výzva-_-

24. května 2013 v 22:54 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
Přemýšlela jsem uplně o všem..o svém životě, o tom co je na mě špatnýho, o tom, co je na mě dobrýho až sem se dostala k tomu, jak mě rozčiluje a vadí to, jak musím furt stahovat břicho. Když ho totiž vyvalim, tak ja to fakt hrozný :DD (-_-) ..No nejhorší na tom je, že v nějakých chvílích to prostě nejde nevyvalit (:DD) hmm a většinou jsou to ty chvíle, při niž sice moje břicho nikdo nesleduje, protože má spoustu jiných věcí na práci :3 :D (chápej nebo ne..je mi to fuk) no ale štve mě to!!! ..Vzpomněla jsem si na nejlepší kamaráku jedný mojí kámošky. ona cvičí každý den a jí zdravě a asi to zabírá, protože je fakt hubená, ale né tak hnusně vychrtle, ale fakt hezky. Takže jsem se rozhodla taky hubnout :D ..Ne!! vlastně ne! budu tomu říkat "makat na sobě"
Taky jsem četla blog nějaký holky. Psala tam o tom, jak hubne ..byla sice hrozně hezká, ale přišlo mi to ale dooost přehnaný..byly dny, kdy měla za celej den jen kousek housky a jablko...Aha! chcípnout hlady faktycky nechci -_- ( :DD) ..dneska jsem přítelovi svědla půl oběda -.- (no co..neměl mi to tak nabízet:DD)
Mám hodně motivací, takže by to možná mohlo vyjít už...tolikrát už jsem chtěla začít hubnout, ale vydrželo mi to tak tři dny. No jak jsem na intru, tak jsem dost zpohodlněla no. Musím začít něco dělat!
protože...
1) chci aby se za mnou kluci na koupálku otáčeli aříkali si "mmm..ta má ale krásnou postavu" (PS: já věřím na víli ajo ajo !!! :D ale tohle asi nevýjde :D)..no ikdyž jednoui jsem šla v mini kratasech a nějaký kluci koukali mím směrema a najdenou slyšim:"pěkný nohy" ..těžko říct, zda to byla ironie)
2) Můj bejvalej musí vidět o co přichází kurvaaaaa!!!! (bože jak já ho chci zpátkyyyyy...né nesmíš Týnko!! ..joooo chceš ho zpátky! :33 ..né nechceš!! ) JOP! CHCI :// (ale on mě ani náhodou)
3) Koupím si upe bestovní trikooo!!! :3 fotka níže :* :D (prostě do něj musím zhubnout)
4)nebudu muset zatahovat břicho a budu boží!!!


Čaj o páté

18. května 2013 v 23:45 | Tynka |  obrázky
during afternoon tea there's a shift in the air,
a bone trembling chill that tells you she's there
there are those who believe the whole town is cursed,
but the house in the marsh is by far the worst
what she wants is unknown but she always comes back,
the specter of darkness, the woman in black.

Podstata podstaty je v podstatě nepodstatná

15. května 2013 v 8:13 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
Já už fakt nevim. Chovám se jak idiot. A teď o tom píšu i článek s názvem úplně mimo mísu (:DD). Nojo...to jsem prostě já. Fakt nevim co mám napsat. Teď momentálně mi létá v hlavě jenom Pavej a ten trapas , o kterým sem psát nebudu a kterej je vlastně způlky uplně vymyšlenej -_- a jediný co mě na tom štve je ta vymyšlená část, který každej věří -_- božéé! je to fakt hrůza! Je to špatné, neměla bych na něj myslet, já vím..ale nejde to. Jestli můj blog objeví někdo z lidí, který znám, tak jsem v háji! ...Protože jsem hloupá a píšu si sem všechno, co si myslím.

Někam bych jela...někam hodně daleko a vrátila bych se až za pár let...

Docela by mě zajímalo, proč jsem tak pitomá :D . Hej já vím..ten článek je uplně o ničem..no co..nikdo si to stejně nečte a nikoho to stejně nezajímá. Asi začnu psát normální inteligentní články, které se nebudou týkat mě, protože jsem kráva :**
Fankluby v kterých jsem :)