přidej se do fanclubu--► zde :D ♥
a spřátelování ----► zde :DD :P

Duben 2013

spoustu změn:(

25. dubna 2013 v 9:52 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
Věci se mění. Lidi se mění. Počasí se mění. V životě je spoustu změn ať už jde o každodení výměnu ponožek, nebo změnu, která ti svým způsobem vlastně změní celý život, nebo ti to tak alespoň příjde. To jsou takové ty chvíle, když někdo dobrovolně odejde ze tvého života. Jsou to rozchody s člověkem, kterého jsi kdysi miloval/a, nebo stále miluješ. Mě se život změnil pořádně, ale vlastně si za to můžu sama, jen si to nechci přiznat.
Mám začít od začátku? ..dobře..začnu tedy od začátku
Moje spolubydlící Tereza si začla psát s nějakýma klukama. Vůbec sem nevěděla, kdo to je, ale když mi řekla ať jdem s nima ven, šla jsem. Nevím, jestli je to dobře...možná jsem vůbec neměla chodit a všechno by to bylo jiný. Ale já šla. On se jí líbil jeden kluk..nechci sem psát, jak se jmenuje. Sice mě nikdo tady nezná, ale je pár lidí, který mají odkaz na můj blog(včetně jednoho jeho kamaráda, kterej mě teď tak nesnáší, že by ho ani nenapadlo lézt na můj blog :D :/), takže to sem radši psát nebudu. Budu psát ňuňan, protože je děsně ňuňatej:3. No mě se v tý době vůbec nelíbil, jenže pak jak jsme chodili ven, tak jsm zjistila, jak je děsně úžasnej ..ááá..on je fakt nejúžasnější :) ..Nojo, jenže jsem si řekla"na něj nemáš holka" a neřešila, jestli by mě chtěl, nebo ne, protože mi bylo jasné, že ne. Byli jsme s tou jejich partou párkrát venku. Tereza jenom seděla a čuměla, já se snažila trochu komunikovat ikdyž já mám docela problém se seznamováním, takže jsem ze začátku byla furt sticha..ale časem to bylo v poho. Líbila jsem se jednomu klukovi s té jejich party (opět nechci psát jméno, takže si vymyslím jméno Daniel a budu ho používat, když budu myslet jeho :)) ..joo líbil se mi, jenom sem k nměmu vůbec nic necítila...jako jo kamarád dobrej, ale víc nic...Říkala jsem si, že to třeba příjde časem. jenže nepřišlo. Jenža já jsem mu nemohla říct: "promiň, chtěla bych někoho jinýho víš?" měla jsem to říct. Chodili jsme spolu týden. Věděla jsem, že to chci ukončit..nevím proč jsem to neudělala. Pak jsem odjela na lyžák a "zakoukala" jsem se tam do jednouho kluka. Líbila jsem se mu taky, tak že to spolu zkusíme. Začli jsme spolu chodit....s Danem jsem se rozešla až čtyři dny potom. Jeho kamarádi mě začli nesnášet...úplně hrozně! H. mě vůbec nevadil..ten to řešil sice nejvíc i přesto, že mě vůbec neznal, ale ten mě fakt nezajímal... Nejvíc mě to mrzelo u ňuňana a u Ondřejše. Občas si pročítám starý konverzace na fb s nima. S ondrou jsme si jednu dobu docela psali, tak mám toho hodně na čtení:)..jen už nikdy nebudu číst nic, co mi psal po tom, co jsem se rozešla s Danem. Mrzí mě to. S ňuňanem jsem to jakš takš urovnala, ale stejně to není takový jako dřív. Ale on je pořád stejně ňuňatej! :D i když mě nemá moc v oblibě:) ...no..včera se semnou ten kluk, kvůli kterýmu jsem si nadělala milion nepřátel rozešel..nejvíc mi vyčetl, co dělám špetně a že už mě nemám rád...přitom jsem se chovala uplně nejlíp, vždycky jsem si na něj udělala čas (narozdíl od něho) nelhala jsem mu (narozdíl od něho)...je to těžký, celý večer jsem probrečela.
Je to krátké shrnutí..s miliondvěstě chybama, a dalo by se to mnohem víc rozvíst, ale není čas a nemusí každej vědět uplně všechno :)
Přečatls/las to až do konce? :)) jůůů:* děkuju...měj te se
s láskou vaše (tak trošku smutná) Týnuška:)
Fankluby v kterých jsem :)