přidej se do fanclubu--► zde :D ♥
a spřátelování ----► zde :DD :P

Květen 2012

žádost :) :DD

28. května 2012 v 19:15 | Tynka |  *název* :D
Tak jsem zase tady :P ale nevím o čem psát :P a docela se nudím :P :DD a zachvíli budu muset zase jít..No sem dost ráda, že květěn končí ..Září a květen jsou prostě nejhorší období! :D :P ..ale tak už tu budou prázky a bude to fájn :)) ..a teď k té žádosti: Nechcete někdo spřátelit? :D prosííím :DD Pište do komentářů kdyžtak :) ..(a nehlaste se všichni :P :DDD)

Můj názor na tetování :)

18. května 2012 v 14:22 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
Konečně jsem tu a mám chvíli čas, tak jsem se rozhodla napsat článek.
Tetování se mi líbí, ale jenom, když je "normální" a když ten člověk není jak vybarvený omalovánky :D :P. Jednou jsem sem dávala obrázky tetevání, která se mi fakt líbí. Teď si sice budu trošku protiřečit, ale když má člověk jenom nohy jako "omalovánky" tak je to děsně pěkný! Ale jenom u holek:). Tetování na hlavě je však děs, tím myslím, když je k tomu přidámo miliondvěstě piersingů a zuby jiný a zjinačení oči a hlava potetovaná... tím mířím ta toto video:
no uznejte, to už je trochu moc, tak ale když se to tomu chlapovi líbí..:DD asi má rád kočkovité šelmy no :DD. Samozřejmě, je to jenom můj názor, když jsou lidé celý potetovaný, neodsuzujuje. Právě naopak. obdivuji je, že vydrželi tu bolest a že mají tu odvahu nechat si potetovat celé tělo.

heh O.o :DD no ale líbí se jí to :) :DD je to děsný :D ..ale když se jí to líbí :)))


čti to! čti to! :DDD

17. května 2012 v 18:20 | Tynka
ahoj :D dlouho sem tu nebyla a hned jdu vás :D (těch pár lidiček, kteří občas zabrousí na můj blog :)) a já si toho samozřejmě nesmírně vážím :))) ♥♥♥ ) otravovat :DDD takže :D když budete tak hodně hodný, tak byste mohli každou hodinu pětkrát hlasovat na: http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/7974/alma/ předem děkuju :)) a moc si vašich hlasů vážíím :))
Fankluby v kterých jsem :)