přidej se do fanclubu--► zde :D ♥
a spřátelování ----► zde :DD :P

Říjen 2011

saw?? :DDD

26. října 2011 v 18:46 videa a písničky :)*
:DDD.."Hru? ..tak jo! zahrajem si pexeso?" :DDD hodně dobrý :DDDD

Pomi Potter a jablečná relikvie =DDDDDDD

26. října 2011 v 18:44 videa a písničky :)*
:DDDDDD =DDD já umřu smíchy! :DDd...héééj! :DDDDD nemůžu z toho prostě :DD ...prej: Pomi Potter a Ron Hrušly :DDDDDD


Lego house (rupert Grint :))))

24. října 2011 v 20:07 Srdeční záležitosti =)*
je tam Rupert, je tam Rupert, je tam Rupert!! :)))** Rupertek Grint! :) prostě jeden z velké menšiny dokonalých lidí na planetě zemi! ♥♥♥♥♥ ... jediná celebrita, ke které mi láska vydržela několik let! ♥♥♥♥♥♥♥

Citáty on Woodyho Allena :)

7. října 2011 v 19:58 blbosti s kapkou pravdy......
Musím se přiznat, že toho autora neznám, ale citáty má prostě skvělý :)**

Co když všechno je jen iluze a ve skutečnosti nic neexistuje? V tom případě jsem za tenhle koberec vyhodil zbytečně moc peněz.

Bůh je buď krutý, nebo neschopný.

Sex bez lásky je prázdný zážitek. Ale ze všech prázdných zážitků je to jeden z nejlepších.

Zdálo se, že svět je rozdělen mezi dobré a špatné lidi. Ti dobří lépe spali, zatímco ty špatní si podle všeho daleko víc užívali čas, kdy byli vzhůru.


tak který?? :D

4. října 2011 v 19:54 Srdeční záležitosti =)*
jedno si chci koupit :D poraďte někdo který..:D ..prosíííím :D

jeden smutnější příběh z mé dílny :)

4. října 2011 v 19:18 | Tynka |  moje bláboly :D** =P :)
,,Myslíš že to bude zase v pohodě?" zeptala se Zoey malé plyšové myšky. Oči se jí při tom plnily slzami. Nechtěla brečet, ale nešlo to zastavit. Bylo toho na ní moc. Položila myšku a stáhla si svoje dlouhé zrzavé vlasy do culíku. Vstala z postele, urovnala si svoje dokonale bílé šaty a zapla si notebook. ,,Jmenuje se Monika" zašeptla směrem k myšce. ,,A je strašně hezká" Slzy se jí hrnuly z očí. Víc a víc, když si přestavila Adama, jeho tmavé oči.. které už nekoukaly na ní ale na tu Moniku. Jeho dokonalý úsměv, ale už se nesmál na ní, ale na tu druhou holku. Jeho dokonalý tělo, který však blízko sebe neměla ona, ale ta holka. Bože, jak ona tu holku nenáviděla. Jen pro to, že má to co ona vždycky chtěla... že má jeho! Že se ho může dotýkat..líbat... prostě že ho má pořád blízko sebe. Jeho dlouhý špinavě blonďatý vlsy, že slyší jeho dokonalej hlas, že poslouchá jeho vtipy a jeho milá slovíčka, že je s ním. A hlavně jí štvalo, že on je s ní šťastný. Pořád ještě koukala do notebooku, vůbec nemrkala. Koukala na fotky kde je Monika a Adam. Brečela čím dál tím víc. Po chvíli něco vyndala ze stolu. Nebylo vidět co to bylo, protože to hned stiskla v dlani. Ještě chvíli se koukala na fotky a pak rozevřela dlaň, měla jí celou od krve a v prostředku se leskla žiletka. ,,nekoukej na mě tak Myško, já už tu bolest nemůžu vydržet". Polkla. žiletku se přendala do druhé ruky. Pravou ruku natáhla a jemně do ní řízla. Trhla sebou takovou bolest nečekala. Za chvíli měla na své bílé ruce, rudé písmeno A. Slzy jí tekly stále víc. Nepřestávala. Jen se mezi tím než začla do ruky řezat znova koukla vedle sebe ne nástěnu. Byla tam ona, seděla na židli a vedle ní Adam, koukala na něj, něčěmu se smáli. ,, To byly super časy" usmála se na fotku a začla řezat obrovské písmeno D. Nakonec bylo na ruce celé jeho jméno. A ona? ona pořád brečela. částečně z bolení žezných ran a částečně z bolení ruky. Najednou se usmála, zavřela oči a spadla ze židle. Z ruky jí stále tekla krev, ale ona to nevnímala. Její duše pomalu začala opouštět tělo.
Brzy po tom měla pohřeb. Přišel i ON. Přišel s tou nejhezčí kytkou a v očích měl nejvíce slz. Byl i tím, kdo se k jejímu hrobu vypravoval nejvíc. Byl to ten pro kterého byla dokonalá, nejhezčí a nejúžasnější holka... škoda že jí to neřekl...Nemuselo by to dopadnout takhle...

Citát :D :))

4. října 2011 v 16:38 | Tynka |  blbosti s kapkou pravdy......
Kdyby jsi byl šíleně drahej lístek na koncert zpěvačky kterou nanávidím---► koupila bych si tě! (za jakou koliv cenu...)
Kdyby jsi byl klobouk, který ulétl někomu z hlavy a spadnul do rokle---► vytáhla bych si tě! (třeba jeřábem :D :))
Kdyby jsi byl písničkou, kterou nesnáším---► poslouchala bych tě! (pořád do kola)
Kdyby jsi byl shusi, jídlo které naprosto nenávidím---► snědla bych tě! (a pořádně si tě vychutnala ♥ )
Udělala bych to, protože bych chtěla... jenže TY jsi TY ..a já nemůžu mít všechno co chci...

Převraceč času Hermióny :)

3. října 2011 v 17:23 obrázky
ty vole =D ..stojí cca 1500Kč :// :D ...což nic nemění na tom, že ho strašně chcííí! :D
Fankluby v kterých jsem :)