přidej se do fanclubu--► zde :D ♥
a spřátelování ----► zde :DD :P

paranormální jevy

11. ledna 2011 v 18:20 | Tynka |  témata týdne
Paranormální jevy.....hmmmm....moje oblíbené téma :D ... moc toho o nich sice nevím ale každopádně je to super téma... Do paranormálních jevů se zařazují duchové, teleport, čtení myšlenek, bezdůvodné pohybování se předmětů, sebevzplanutí, a spousty dalších jevů... já osabně na duchy a všechno ostatní co se týká paranormálních jevů věřím. Přitahují mě záhady :D . Ač sem přesvědčena o tom že duchové existují chápu lidi které na ně nevěří. já taky nevěřim spousty věcem. Podle mě lidi kteří na paranormální jevy nevěří, jim nevěří z toho důvodu že se to děje z nevysvětlitelných důvodů a oni se bojej toho že nechápou to proč se to děje....no ale to je jen můj názor :). S paranormálními jevy jsem se ještě nesetkala, škoda :) docela ráda bych někdy vyděla ducha...no ale radši jen nákýho hodnýho :D. Což ale nebude zas tak snadné, protože duchy prý vidí jen lidé kteří zažily nějaký předsmrtný zážitek ...no takže asi žádnýho neuvidim :( :D. Mezi paranormální jevy patří i předtuchy....je to děsivé ,ale každý znás už určitě měl nějakou předtuchu která se vážně vyplnila... Já měla také pár předtuch, dost často ...až mě to někdy děsí :D. Z článků které sem nedávno četla o paranormálních jevech někde v časopisech a tak mě docela dost zaujmul´článek o sebevsplanutí, to najednou člověk začne hořet ...a nejde to zastavit....připadá mu to nejdřív jako by ho bodnul sršeň ...a nakonec... a nakonec schoří celý... no teda většinou až na nohy které z navysvětlitelných důvodů většinou neschoří. Nebo mě taky zaujal článek o hóódně divných deštěch....jako když z nebe padalo maso (naporcovaný!!!), nebo mrtví ptáci, nebo žáby který po dopadu zmateně odhopsali pryč. ZÁHADA :D.... to je asi všechno co jistě (skoro jistě :D) vim o paranormálních jevech :)) možná bych dala dohromady ještě něco....ale nemělo by to důvod protože by se na to každej kouknul a řekl :,,ježiš to je dlouhý" a šel by jinam :D ...no už tak si to asi všichni řeknou :))....ale nevadí :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MoNii MoNii | E-mail | Web | 11. ledna 2011 v 18:30 | Reagovat

Mám uplně ten stejný zájem a chápu to jako ty..;) Jinak dobře podaný článek ! (taky jsem na toto téma psala) ;)

2 Morell Morell | Web | 11. ledna 2011 v 18:47 | Reagovat

Nemusíš kontaktovat nějakého neznámého ducha, můžeš zkontaktovat svého duchovního průvodce, tan ti pak může pomoct kontaktovat další a dá na tebe pozor. Každý máme svého průvodce. Moc hezký článek.

3 Marpefi Marpefi | 12. ledna 2011 v 20:51 | Reagovat

Zdravím,

mnoho lidí velmi přitahují paranormální jevy...jedny fascinují, jiní jim nevěří...další je prakticky provozují...Je pravdou, že na internetu se vydává za "paranormální" kde co a mnohdy i naprosté hlouposti...krom těchto nedorozumění a podvrhů - existují? Já jsem přesvědčen, že ano...co však je jejich pravou příčinou? Dá se vůbec zjistit "společný jmenovatel" těchto jevů, které se zdají být mnohdy reálné, ale zároveň si často odporují v tom, co říkají, že je pravda?

Já tvrdím, že ano...a odpověď naleznete zde v článku...pro mnohé jen další teorie...ale ti, kteří vědí, co umí způsobit okultní praktiky tuší, že na tom něco bude...

http://zivot-nazory.blog.cz/1101/paranormalni-jevy-a-jejich-vysvetleni

S pozdravem

Marpefi

4 Týna Týna | Web | 19. srpna 2011 v 11:52 | Reagovat

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Fankluby v kterých jsem :)